Aquapark Kohoutovice

čtvrtek - 8.6.dnes otevřenoposl. vstupnávštěvnost
Bazény 06:00 - 21:30 20:45 0 / 220
Posilovna 06:00 - 21:30 20:45 0 / 220
Sauna 11:00 - 21:30 20:45 0 / 12
Střešní bazén zavřeno
Občerstvení u bazénů 09:00 - 21:00 21:00
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Aquapark Kohoutovice

V Aquaparku Kohoutovice objevíte prostředí příjemné pro strávení několika hodin relaxace či vodních radovánek. Nabízíme služby nejen rodinám s dětmi a plavcům, ale i školám a sportovním oddílům.

Naleznete u nás vše, co potřebujete k odpočinku, vodnímu vyžití a zdravému pohybu - vnitřní bazény, střešní bazén, saunu a také posilovnu.

Bazény

Pod zajímavě řešenou střechou objevíte 25metrový krytý plavecký bazén hloubky 1,8 – 2,0 m, o teplotě vody 27 – 28oC. Je rozdělen do šesti drah šířky 2,25 m. Navštivte určitě také krytý rekreační bazén s vodními tryskami, perličkovými rošty a vodními chrliči a vířivku. Naši nejmenší návštěvníci využijí dětské brouzdaliště s vodním hřibem. Za horkých letních dnů přijde vhod náš střešní bazén s prostorem k opalování a výhledem na okolí. V ceně je také vstup do parní kabiny v bazénové hale.
Další informace zde.

Atrakce

Nejoblíbenější atrakcí je tobogán dlouhý 90 metrů. V pravidelných intervalech spouštíme divokou řeku - tu také jistě rádi vyzkoušíte. Chvilky odpočinku v páře mohou završit příjemně strávený pobyt v našem aquaparku.
Další informace zde.

Sauna

Upevnit své zdraví můžete v sauně s teplotou 100oC. Její součástí je ochlazovací bazének a odpočívárna. Saunování je pro vás přínosné v mnoha ohledech - zvyšuje odolnost proti nachlazení, eliminuje bolesti hlavy a kloubů, odbourává stres... Naši saunu můžete navštěvovat po celý rok.
Další informace zde.

Posilovna

Chcete-li udělat něco pro své tělo, jistě vám přijde vhod naše klimatizovaná posilovna, kterou naleznete v horním patře aquaparku. Nabízíme vám kompletní vybavení mnoha strojů a náčiní, s jejichž pomocí procvičíte všechny tělesné partie.
Další informace zde.

Občerstvení u bazénů

Zveme vás do našeho baru, který je k dispozici od 9:00 - 21:00. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Najdete u nás příjemné posezení, dobrou kávu, deserty, poháry a teplé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k WiFi. Útratu evidujeme prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu. Jídelníčky k nahlédnutí zde. 

Doplňkový prodej

V Aquaparku Kohoutovice jsme pro vás rozšířili služby. Můžete si u nás půjčit osušku nebo zakoupit šampón, mýdlo i tělové mléko. Jediné co si tedy musíte vzít s sebou, jsou plavky, vše ostatní můžete nechat doma. :-)

Dětský koutek

Zveme vás do dětského koutku, který se nachází v prostorách občerstvení v druhém patře. Vaše děti si zde pohrají, zatímco vy můžete příjemně relaxovat u kávy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k Wi-Fi.

Historie stavby

V dubnu 2020 uplynulo 10 let od uvedení Aquaparku Kohoutovice do provozu.

V roce 2004 byla zpracována studie na možnost přístavby krytého bazénu u základní školy, později vznikla myšlenka vybudovat aquapark, který v městě Brně chyběl. V roce 2006 začala architektonická kancelář K4 a.s. s projektováním, od dubna 2008 se stavělo, zhotovitelem díla je společnost STAVOPROGRES BRNO, spol. s r.o. Investorem bylo Statutární město Brno, cena stavby činila 211 mil. Kč. Od slavnostního zahájení provozu 14. dubna 2010 do dneška navštívilo areál již více jak 1,25 milionu návštěvníků. Jejich počet se rok od roku zvyšuje – ze 185 tisíc v roce 2010 po 300 tisíc v roce loňském.
Historie stavby

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit